מערכת לתיאום פגישות בין משתתפים

כיום קיימות אפשרויות רבות לבניית רשת חברתית עסקית באמצעות האינטרנט, אולם אפשריות אלו אינו מהוות תחליף של ממש ליחסי האמון והקשרים האישיים שנוצרים במפגש פנים אל פנים.


כנסים, תערוכות ואירועים של ארגונים הם הזדמנות טובה ליצירת קשרים חדשים וחיזוק קשרים קיימים. לטובת מטרה זו פיתחנו מערכת המאפשרת יצירת קשרים בין משתתפים בכנס ותאום פגישות במהלך הכנס. התוכנה היא חלק מהפתרונות המוצעים למארגן הכנס אשר באמצעותה הוא יכול לשפר את ההחזר על ההשקעה של מציגים ע"י הגדלת מספר הפגישות בין מתשפפים למציגים. בנוסף המשתתפים מרוצים יותר כיוון שהמערכת סיפקה להם הזדמנות ליצור קשרים עם משתתפים אחרים וגם עם מציגים. לנצל את הזמן שלהם בכנס בצורה אפקטיבית יותר ולקבל החזר גבוה יותר על השקעתם בהשתתפות בכנס

משתתף הכנס יכול לפתח קשרים בצורה פעילה עוד לפני הכנס. כל אשר עליו לעשות הוא להיכנס לאתר ולשתף אודותיו לשאר המשתתפים. בנוסף, ניתנת לו ההזדמנות לחפש משתתפים אחרים בתחומים בהם הוא עוסק.

המערכת מאפשרת מסרים בין המשתתפים, תאום פגישות פנים אל פנים במהלך הכנס. תאום הפגישה באמצעות המערכת מבטיח שהמשתתפים יהיו פנויים וגם מקום המפגש, תוך כדי סנכרון לוחות הזמנים של המשתתפים וניהול חדרי פגישות. בנוסף, השקעה במיתוג, עיצוב מעניין, ואיכות התג עשויים להיות אפקטיביים ומשתלמים במיוחד למארגני האירוע.

שימוש במערכת עשוי להוביל לשיתופי פעולה והזדמנויות עסקיות, לתרום לתהליכים כגון מציאת עבודה, איתור עובד, שותף עסקי או משקיע.

מעבר להקצאת מקום לפגישות בן המשתתפים, הפעלת המערכת אינה דורשת זמן מצד מארגני הכנס, שכן היא מופעלת על ידי המשתתפים בעצמם.