ניהול נופש חברה בדרך חכמה

נופשים לעובדים הם הזדמנות נפלאה לחיזוק קשרים חברתיים עם חברים לעבודה, שיפור המורל, חיזוק תחושת השייכות לארגון וחיזוק עבודת צוות. גם את הנופשים המורכבים ביותר, אפשר לנהל בקלות וליצור חוויית עובד קלה ומאורגנת כבר משלב הרישום לנופש.

יתרונות

חסכון משמעותי בעלויות ובכח אדם

הגדרה חכמה של כל האפשרויות בנופש בהתאם לזכאויות, גילאים, הרכבים משפחתיים ועוד – מאפשרת תהליך רישום ללא טעויות או תקלות וחוסכת זמן יקר.

גמישות וריבוי אפשרויות

מחזורים, בתי מלון, אטרקציות, טיסות, דרכי הגעה ועוד. כל מה שדרוש לעובדים ובני המשפחה כדי להיות רגועים בתהליך ההרשמה.

טיפול בהקצאות

הגדרה מראש של מכסות החדרים בהרכבים השונים, בהסעות, בטיסות. בקרה מלאה על היקף הניצול ואפשרות לגמישות בשינויים לפי הצורך.

חלוקת עלויות בין העובד לארגון

גמישות בחלוקת העלות בין העובד לבין הארגון.

טפסים פשוטים ונוחים

המערכת יוצרת טופס קל המותאם לפי ההרכב המשפחתי של העובדים והזכאות שלהם. באופן כזה נחסכות מהעובדים טעויות ובלבול.

אפשרויות תשלום מגווונת

חלוקה לתשלומים, הורדה מהשכר, הגדרת מועד לחיוב, תשלום בכרטיס אשראי וסליקה ישירה..

אפשרויות ופתרונות:

Cross Event Analytics

מיתוג מעסיק

אתר הנופש, טפסי ההרשמה לנופש, הודעות ותזכורות לעובדים – ניתנים לעיצוב בהתאם לשפה הגרפית של הארגון או המעסיק ובכך מחזקים את הזהות הארגונית ואת מיתוג המעסיק. מעבר לשליטה בשפה העיצובית, תוכלו לבחור גם את הדומיין לאתר הנופש ואת המייל ממנו נשלחות הודעות, תזכורות, שוברים לעובדים - כך שנוכחות הארגון תהיה קיימת לכל אורך התהליך.

Accomodation control

ניהול מלאי ומכסות

המערכת מאפשרת ניהול חכם ויעיל של מלאי ומכסות – תוכלו להגביל ולשלוט במספר העובדים הנרשמים לכל מחזור בהתאם לצרכים ארגוניים. גם ניהול מלאי של טיסות, חדרי מלון, אטרקציות, הסעות – נעשה בבקרה ושליטה מוחלטת שלכם ללא צורך לחשוש מחריגות מהקצאות גם כאשר מדובר באלפי עובדים הנרשמים בו זמנית. תמיכה נוספת קיימת גם בנופש בו המעסיק מבקש לנתב את ההרשמה באופן כזה המאפשר בקרה גם על מספר העובדים מכל מחלקה, הנרשמים למחזור מסוים או מלון מסוים. טופס אחד יכול לשמש לניהול הנופש כולו לכל העובדים, על ידי כלים חכמים של התניות והרשאות בהתאם לזהות העובד או נתון אחר המשפיע על אפשרויות הבחירה.

Flexibility in the details

גמישות רבה גם בפרטים הקטנים

המערכת מאפשרת לכם לתת לעובדים בחירה מלאה של כל פרט קטן. אפשרויות לשדרוג בהתאם להרכב המשפחתי, הצגת אטרקציות בהתאם לגילאי הילדים, מגבלות מזון למיניהן ביחס לכל בן משפחה או נלווה לאירוע, נקודת איסוף ועוד. באופן הזה, תייתרו את הצורך להוסיף ולהשלים פרטים או לבצע שינויים ותאפשרו לעובדים את התחושה שכל הפרטים, גם הקטנים ביותר, סגורים וידועים.

Share a room

חולקי חדר

נופשי חברה רבים מעמידים בפני העובדים את האופציה לחלוק חדר יחד עם חבר.ה לעבודה - אחד או יותר לפי סוגי החדרים הקיימים במלון. לעיתים, ניתנת לעובד האפשרות לבחור חדר יחיד בעלות נוספת. באיוונטאקט תוכלו למצוא פתרון לכל התרחישים האפשריים ותוכלו לאפשר לעובדים החולקים חדר להירשם יחד או בנפרד, ללא צורך באימות והצלבת נתוני ההרשמה של כל אחד מהם. המערכת מעמידה לרשותכם כלים חכמים לשיבוץ בחדרים, לחלוקת התשלום בין העובדים, לתקשורת עם העובדים ועוד.

Import accommodation data

ייבוא נתוני לינה

במצבים בהם ישנה קבוצה הנרשמת יחד, ניתן לקלוט את הרשימה הזו למערכת עם כל הפרטים הדרושים ללא צורך בעריכת הנתונים, בבדיקה או עבודה נוספת. הקובץ הנקלט יכול לכלול את מלוא הפרטים הדרושים – שמות העובדים, סוג החדר, תאריך כניסה, תאריך יציאה, תעריף ועוד.