החופש מתלונות

שיטת כל הקודם זוכה מאפשרת שקיפות מול העובדים וחופש מתלונות בסגנון: "למה אני קיבלתי את החדר הכי פחות טוב?", "למה הוא כן ואני לא?", "למה לא שאלו אותי?" - עם המערכת של Eventact, השיבוץ הופך פשוט והתלונות נשארות מחוץ למסלול הטיול שלכם. שימוש במערכת מאפשר שקיפות מלאה ומזמין את העובדים לשתף את משפחותיהם בהחלטות, כך שהנופש מתחיל עם חופש בחירה.

החופש למצות את התקציב

לא רק משאבי ניהול, המערכת של Eventact חוסכת לכם גם הוצאות כספיות. מהיום, אתם יכולים לנהל את החופשה בעצמכם עם מערכת חסכונית הנותנת לכם את כל מעגל הפתרונות להזמנה וניהול של נופש מתקדם.

החופש לפרטים הקטנים

בנופש עובדים כל פרט קטן חשוב. אפשרו לעובדים להכנס לאתר ולהחליט בעצמם על הכל: המושב, המיטה, המנה, האטרקציה – כל מרכיב הכי קטן יכול להיות מוגדר כחלק מתפריט במערכת ולעמוד לבחירה של כל המשתתפים.

החופש מבלת"מים

המערכת מתאימה לכל משפחה את החדר המתאים לה לפי גילאי הילדים וההסכמים מול הספקים. המערכת מאתרת את החדר המתאים הזול ביותר, חדר משפחה, חדרים מיוחדים אחרים, קומבינציה של מספר חדרים ועוד. בנוסף, המערכת מציעה לכל בן משפחה את כרטיס הטיסה המתאים עבורו ומונעת הפתעות בהגעה לטיסה. כשהמלון והטיסות מותאמות - העובד לא צריך להיות סוכן נסיעות, הסיכוי לטעויות קטן ואיתו מספר הבלת"מים.

החופש להיות ספונטניים

העובדת התחרטה? העובד מתלבט? בדיוק בשביל זה המערכת של איוונטאקט לשירותכם. בכל פעם שעובד רוצה להחליף מלון, אמצעי תחבורה וכו', המערכת מאפשרת ביצוע שינויים עד לנקודת הזמן אותה הכתבתם ומעקב מלא שלכם על הנתונים.

החופש להנות

עם הידע שלנו והיתרונות של איוונטאקט, יהיהו לכם את החופש להנות. הרגישו חופשיים להתקדם!

חישוב עלויות הנופש, שווי מס והשתתפות החברה בעלויות
אפשרות השלמת תשלום בכרטיס אשראי
חישוב עלויות הנופש, שווי מס והשתתפות החברה בעלויות
חישוב עלויות הנופש, שווי מס והשתתפות החברה בעלויות
אפשרות השלמת תשלום בכרטיס אשראי
אפשרות השלמת תשלום בכרטיס אשראי