מערכת לתיאום פגישות ונטוורקינג

כנסים ואירועים עיסקיים הם הזדמנות מצוינת ליצירת קשרים חדשים וחיזוק קשרים קיימים. אפליקציית הכנס של איוונטאקט עוזרת לכם לעודד את המשתתפים לתאם ולקבוע פגישות במהלך הכנס ובכך מגדילה את העניין בהשתתפות בכנס ואת מכירת הכרטיסים.

אפליקציית הנטוורקינג של איוונטאקט מאפשרת למשתתפים לראות מי עוד צפויים להגיע ואיזה הזדמנויות עיסקיות עשויות לחכות להם בכנס. הערך המוסף הזה חשוב לכם כמארגני כנס או אירוע.

תיאום פגישות

ממשק משתתפים המאפשר שליחת הודעות ותיאום פגישות – עם משתתפים אחרים, עם מציגים, עם 3 משתתפים ויותר.

לוח מודעות פומבי

לוח הודעות ציבורי לכל משתתפי הכנס המאפשר העלאת פוסטים פומביים לצפייה של כל באי הכנס והרחבת האפשרויות העיסקיות.

תמיכה בשפות

תמיכה בשפות ומתן אפשרות למשתתף להכנס לאפליקציה ולהחליף לממשק בשפה המתאימה לו.

שמירה ביומן ותזכורות

הורדת לוח הפגישות ליומן או שמירתם באופן מרוכז באפליקציה ואפשרות לקבל תזכורות למייל.

תיאום פגישות ביוזמת המארגנים

ממשק מנהלים הכולל את האפשרות לתאם פגישות בצורה יזומה, לעקוב אחר תהליך קביעת הפגישות ולעודד אותו לאורך כל שלבי ההרשמה ובסנכרון עם מערכת הרישום.

אפשרויות מגוונות למציגים ונותני חסות

תצוגה מובלטת למציגים ונותני חסות בקטגוריות שונות ובהתאם לחבילת החסות אשר נרכשה.

תיאום פגישות – עוד קודם לאירוע

אחת הסיבות העיקריות להגעה לכנסים – היא נטוורקינג. תנו למשתתפים כלי נוח לראות מי מגיע לאירוע, להתחבר אחד עם השני ולתאם מראש פגישה בכנס. משתתפים בכנס מחפשים קשרים חדשים, דרך לשמור על קשר, הזדמנויות עסקיות וחבריות חדשות או חיזוק קשרים קיימים. כמארגנים, בקלות – תוכלו להעצים את האפשרויות למשתתפי הכנס ולסייע להם בקידום האינטרסים העיסקיים שלהם, על ידי נטוורקינג מוקדם לאירוע.

נטוורקינג בשירות עצמי

משתתפים אוהבים אפליקציות בשירות עצמי המאפשרות להם שליטה וזמינות. במערכת איוונטאקט כל משתתפי הכנס יכולים ליצור לעצמם פרופיל, לעדכן אותו, להחליט על זמינותם לפגישות ועוד. המשתתפים יכולים למצוא משתתפים המעניינים אותם על ידי חיפוש או להנות מההמלצות של המערכת – להתאמה והזדמנויות עיסקיות. כל משתתף יכול ליצור לעצמו יומן פגישות, לצד ההרצאות המעניינות אותו באירוע וגם – לחסום משבצות זמן מסויימות בהן הוא מעדיף להיות פנוי מכל התחייבויות ולקחת חלק האירועים אחרים בכנס.

פרטיות המשתתפים

המערכת מאפשרת תקשורת בין משתתפים ללא חשיפת פרטים אישיים כגון מייל וטלפון נייד. משתתפים יהיו חלק מאזור הנטוורקינג רק לפי הסכמתם ויהיו זמינים לפגישות – לפי נוחיותם כאשר המערכת תדע למצוא את הזמן המתאים לשני הצדדים המעוניינים.

שליטה מלאה

כמארגנים, תהנו מהרשאות אדמין מלאות. תוכלו בעצמכם לתאם פגישות בין משתתפים, לבטל אותן, לקבוע את הזמינות ואת הנתונים או סוגי המשתתפים המוצגים ליתר המשתתפים ולמשתתפים מסוגים שונים.

פגישות עם מציגים ונותני חסות

אפשרו למציגים ולנותני חסות לתאם פגישות בביתן, או באזור ייעודי להם. יחד עם האפליקיציה לאיסוף לידים על ידי המציגים, תוכלו לתת למציג ערך מוסף רב – הן בתיאום פגישות בביתן והן בשמירת לידים ופרטי המשתתף. כמארגנים – תוכלו לדעת בזמן אמת איזה ערך מוסף קיבל כל מציג או נותן חסות. תוכלו להגדיר את זמני הפגישות, להגביל אותן – בזמן, בכמות או במספר הנציגים ובכך – להתאים את אפשרויות החשיפה לכל נותן חסות או מציג, לפי החבילה שנמכרה לו.

שימרו על מיתוג הכנס

גם אפליקציית הנטוורינג מחזקת את מותג הכנס. חוויית האפליקציה תואמת את המיתוג בכל היבטיה – צבעים, גופנים, תמונות, גרפיקה – הכל ברוח הכנס והעצמת המיתוג שלו.