יתרונות

הכל במקום אחד

אפליקציית הכנס מרכזת עבור המשתתפים את כל מה שחשוב להם לדעת – מי מגיע, מי מציג, מי דובר, מפת האירוע, לוח זמנים כללי ואישי ועוד.

לראות ולהראות

כל משתתף יכול ליצור לעצמו פרופיל ולחפש הזדמנויות עיסקיות באירוע.

הכל ממותג

האפליקציה ממותגת לפי בחירתכם ובהתאמה למיתוג הכנס.

שילוב שידור חי והרצאות מוקלטות

האפליקציה מתאימה גם לכנס פיזי וגם לכנס היברידי וניתן לשלב בה צפייה של משתתפים מרחוק.

אירוע מתמשך

אפליקצית הכנס יכולה להפתח ולהסגר מתי שתחליטו, כך שהאירוע יכול להמשך מעבר ליום הכנס עצמו.

בקרה מלאה

דוחות ונתונים סטטיסטיים ביחס לפעילות באפליקציה.

אפשרויות ופתרונות:

לוח זמנים אישי

כל משתתפי הכנס יכולים למצוא באפליקצייה את כל המידע הרלוונטי והמעניין הקשור לכנס – משתתפים, מרצים, תכנים, תצוגה, הרצאות מוקלטות או שידורים חיים. משתתיפן מוזמנים ליצור לעצמם את לוח הזמנים האישי – מתוך שפע האירועים וההתרחשויות בכנס, לשנות ולעקוב רק אחרי מה שמעניין אותם.

דוברות ודוברים בכנס

דוברות ודוברים בכנס

הבליטו מי צפויים להרצות בכנס, אפשרו למשתתים לקבל מידע נוסף עליהם וליצור איתם קשר. רשימת הדוברים מסונכרנת עם ממשקים אחרים במערכת וחוסכת זמן עבודה ועידכונים.

מציגים ונותני חסות

אפליקציית אירועים היא כלי חשוב למציגים ונותני חסות – כדרך להגדלת החשיפה ואיסוף לידים. באמצעות אפליקציית הכנס מציגים יכולים לשתף אתר, לוגו וחומרים שיווקיים, קישור לרשתות חברתיות ואנשי קשר. האפליקציה מאפשרת לתאם פגישות ומייעלת את תהליך איסוף הלידים על ידי המציגים ובכך מגדילה את ה – ROI של האירוע.

נטוורקינג

נטוורקינג

חיבורים עם משתתפים אחרים – הם אחת הסיבות העיקריות להשתתף בכנס. אפליקציית הכנס מאפשרת החלפת הודעות, קביעת פגישות ותקשורת קלה לקידום אינטרסים עסקיים.

שידורים חיים

אפשרו למשתתפים לצפות במתרחש גם מהטלפון הנייד שלהם, לצפות באולמות במקביל או להצטרף לפגישות – גם באופן מקוון.

הרצאות מוקלטות

משתמשי האפליקציה יכולים לקבל גישה גם לתכנים אשר החמיצו או הרצאות אשר הוקלטו מראש.
שלבו בהרצאות ובתכנים המוקלטים – ביטוי וערך נוסף לנותני חסות ומציגים.

מפת אירוע

מפת אירוע מאפשרת הצגה של האולמות, הביתנים ואוזרים חשובים אחרים – כך שמשתתפים יוכלו לנווט בקלות באזור הכנס או התערוכה.

מידע חשוב ושאלות נפוצות

השתמשו באפליקציית הכנס כדי להנגיש מידע חיוני חשוב כמו הוראות הגעה, מזג אויר צפוי, שאלות נפוצות ועוד.

ניהול תוכן

ניהול תוכן

נהלו ועדכנו את המידע פעם אחת תחת אותה מערכת. כל התכנים יופיעו בכל אחד מהפיצ'רים באיוונטאקט – ללא צורך בהזנה חוזרת של התוכן.

התאמה אישית ומיתוג

ביחרו איזה תכנים תרצו להציג באפליקציה – מתוך שלל אפשרויות. השתמשו בצבעי המותג, בלוגו, באנרים, גופני וסגנונות. התאימו גם דומיין לשליחת מיילים וגישה לאפליקציה.

אפליקציה רב לשונית

אחת הדרכים החשובות להגיע למשתתפים ממדינות שונות והרחבת בסיס הלקוחות – היא לדבר בשפתם. יצירת אירוע במספר שפות היא אידיאלית עבור ארגונים בינלאומיים. ממשק האפליקציה של איוונטאקט תומך בשפות שונות ומאפשר למשתתף עצמו להחליף לשפה הנוחה לו.

שיתוף והתקנה קלים

פעמים רבות אפליקציות כנס מצריכות הרבה מאמץ מצד המארגנים כדי לגרום למשתתפים להתקין את האפליקציה. אפליקציית איוונטאקט לא מצריכה התקנה אלא הכניסה אליה נוחה באמצעות לינק כניסה אישי. האפליקייה עובדת על כל המכשירים העיקריים ולאחר שבוצעה כניסה ראשונית, היא ממשיכה לעבוד גם במצב לא מקוון ללא חיבור אינטרנט ועם דרישות זכרון נמוכות יחסית.