בנו בעצמכם את אתר הכנס

אתרי האינטרנט שלנו כוללים מיתוג ועיצוב מקוריים המשדרים איכות ויוצרים בידול. מבלי להתאמץ, צרו בקלות עמודים הכוללים רשימת מרצים, מציגים ונותני חסות, מפות ודרכי הגעה, שאלות ותשובות, תכנית דינמית, קישור להרשמה והגשת תקצירים ועוד. האתרים מבוססים על מערכת ניהול תוכן המותאמת לאתרי רישום לכנסים והם ידידותיים למנועי החיפוש.

ממשק פשוט לתפעול

אתרי הכנס שלנו נבנים בדרך קלה עם אפשרויות התאמה למיתוג שלכם, בממשק פשוט לתפעול ללא צורך בידע טכני. הוסיפו או הסירו סקשנים מוגדרים מראש בהתאמה לאירועים וכנסים, בלי כל צורך בניסיון בעיצוב אתרים.

יותר טרפיק

מערכת איוונטאקט מגדילה את תוצאות החיפוש באתרי אירועים ואת הצלחת SEO על ידי יצירה אוטומטית של מטא תגיות חשובות ואופטימיזציה של היבטים טכניים המשפיעים על דירוג במנועי חיפוש. תוכלו לעקוב בקלות אחר ביצועים ולשפר משפך המרה. השיגו תוצאות מקסימליות מתקציב שיווק נתון.

דומיין מותאם אישית

השתמשו בדומיין מותאם אישית, או בשם דומיין אחד כדי ליצור אתרים רבים תחת דומיין המזוהה איתכם. בפלטפרומת איוונטאקט תוכלו לשמור על אתרי האירועים שלכם ללא דמי חידוש לדומיין.

מכירת הכרטיסים ורישום המשתתפים לאירוע משולבים כחלק מאתר הכנס

צרו כחלק מהאתר טופס הרשמה ומכירת כרטיסים ונהלו את פניות הנרשמים אליכם – דרך האתר – מתוך המערכת.

ריבוי שפות

הפלטפורמה תומכת באתרים במספר שפות ומאפשרת הגעה לקהלי יעד גדולים יותר – מקומיים ובינלאומיים.

עיבדו ביעילות

חסכו הוצאות וצרו אתר בתוך זמן קצר. התחילו עם התבניות הקיימות בפלטפורמה, השתמשו בסקשנים מובנים הכוללים את המידע הרלוונטי לכנס, בצעו בקלות התאמות לשפה העיצובית שלכם, הכל בשיטת drag and drop.

חסויות ומציגים

אפשרו חשיפה לנותני חסות ולמציגים באתר הכנס, כולל חומרים שיווקיים שלהם, לוגו, הצעות מיוחדות מטעמם. הוסיפו את אנשי הצוות של המציגים ונותני החסות לאתר והמשיכו עם פיצ'ר נוסף במערכת – לאיסוף לידים על ידי המציגים הכל – תחת אותה הפלטפורמה ובמהשך לאתר הכנס.

ניהול פשוט של דוברי הכנס

צרו באמצעות המערכת קטגוריות שונות של דוברים, הוסיפו ביוגרפיה ותמונות וקשרו להרצאות.

יצירת תכנית כנס מדעית או עסקית

בנו בקלות תכנית כנס הנמשכת מספר ימים ובמספר אולמות ומושבים – ללא צורך להדפסה מחודשת בכל שינוי בלוח הזמנים. בעיקר בתכניות עמוסות חשוב לאפשר למשתתפים כלי חיפוש תוכן ושמירת הרצאות רלוונטיות בלוח הרצאות אישי.

כל המידע הדרוש לאתר הכנס מאורגן מראש בפלטפורמה

  • הוראות הגעה
  • סטטיסטיקות
  • שאלות נפוצות (FAQ)
  • המלצות
  • מידע על העיר ועוד – הכל בצורה אוטומטית בהתבסס על הפרטים הבסיסיים שהגדרתם לאירוע.

שילוב HTML ו – CSS

במידת הצורך, שלבו עיצוב בכלים נוספים HTML, CSS.

רשתות חברתיות

תגיות OpenGraph הנוצרות אוטומטית ומסייעות לשיתוף האתר ברשתות חברתיות והגדלת החשיפה. כפתורי שיתוף מובנים לתצוגה מקדימה אופטימלית בטוויטר, פייסבוק, וואטסאפ וגוגל.

דוגמאות אתרים