רישום ומכירת כרטיסים

מערכת רישום ומכירת כרטיסים מהימנה וגמישה היא מרכיב הכרחי לכנסים ולאירועים מוצלחים ומאפשרת למארגני האירוע שליטה מלאה על תהליך הרישום לכנס וניהול התקציב. אפשרויות הרישום באיוונטאקט הן חלק עיקרי במערכת ומספקות פתרון לכל תהליך רישום שתרצו, מכירת כרטיסים, מכירת תוספות לכנס, לינה, מגוון אמצעי תשלום, תמיכה בנרשמים וניהול הכנסות הכנס. הגמישות והאפשרויות המובנות באיוונטאקט נותנות למארגני הכנס את הפתרונות המהירים והטובים ביותר לרישום, בהתאם לצרכים הייחודיים של האירוע.

יתרונות

הכל במקום אחד

שליטה מרכזית בכל הנתונים משלב אתר האירוע, פנייה לנרשמים פוטנציאליים, תהליך ההרשמה, תקשורת עם נרשמים, הגשת תקצירים, אפליקציית כנס וקליטת נרשמים בשטח. כל הנתונים זמינים ומנוהלים באותה המערכת.

גמישות בקבלת תשלומים ממשתתפים

אפשרויות חיוב אשראי גמישות – חיוב מיידי או מאוחר, חיוב חלקי, החזר כספי, העברות בנקאיות.
הגנה מובנית מפני הונאת אשראי, ממשקים לעבודה ישירה מול חברות האשראי לחסכון בעמלות.

טפסי רישום המותאמים לנרשמים שונים

יצירת טפסי רישום שונים לסוגי משתתפים שונים ובחירת מסלול הרשמה מותאם אישית, מבלי להטריח נרשמים מסוג אחר.

רישום קבוצתי

רישום קבוצתי בפורטל ייעודי, יחד עם גמישות בסוג הכרטיס והתוספות לכל נרשם בנפרד.

מיתוג

טפסי הרישום, הודעות המייל, הכרטיסים הדיגיטליים נוצרים בהתאמה למיתוג ולקו העיצובי של הכנס.

ממשקים לתוכנות הנהלת חשבונות ו – CRM

ייבאו וייצאו נתונים ותנועות יומן, ממערכת איוונטאקט לתוכנות הנהלת חשבונות או ניהול לקוחות.

אפשרויות ופתרונות:

Cross Event Analytics.png

מספר טפסי הרשמה לכל אירוע

צרו חוויית רישום יעילה עבור סוגי משתתפים שונים, למשל – טופס הרשמה למשתתפים בינלאומיים יכלול תוספות רלוונטיות כמו טיסות, מלון.
ועדיין – כל המשתתפים הרשומים מכל הסוגים ינוהלו תחת אירוע אחד עם אפשרויות רבות למיון, הודעות מותאמות, יבוא ויצוא בהתאם לצורך.

Mutiple registration forms

שליטה וגמישות בטפסי ההרשמה

תהליך ההרשמה בשליטה מלאה שלכם – העמודים, השדות, תוכן ההודעות, השפה, המחיר, בקרת הכניסה – הכל נתון להתאמה ושינוי לפי צרכי האירוע.
צרו אוטמציה או נהלו את הדברים מהממשק האחורי של המערכת, אפשרו צפייה מלאה או מוגבלת לגורמים שתבחרו בנתונים שתבחרו, קבלו הודעות יומיות על מצב נתוני ההרשמה או עיקבו אחרי הנתונים מכל מקום בכל זמן נתון.

Event discount options

מבצעים וקודי הנחה

תעריפי הרשמה מוקדמת, הרשמה קבוצתית וקודי הנחה – הם דרך לעודד הרשמה ולהגדיל את ההשתתפות באירוע.
העזרו באפשרויות השונות לקודי הנחה – הנחה כמותית, הנחה באחוזים – הגבילו את ההנחות והתעריפים השונים לפי זמן והקצאה כאשר כל נרשם חשוף לכרטיסים והאפשרויות הרלוונטיות אליו.

Event Addons and Upgrades

אפשרויות תשלום מרובות

אפשרו למשתתפי הכנס לרכוש כרטיסים ושירותים בשיטת התשלום הנוחה להם ובכך לשפר את חוויית השירות, לעודד הרשמה, לתמוך בהרשמה למשתתפים בינלאומיים ולהגדיל את היקף המכירות.
ניתן להתשתמש במסוף הסליקה שלכם או בחשבון הפייפאל שלכם ולקבל ישירות את תשלומי הכנס וללא עמלות נוספות.

Custom event registration forms

תמיכה בריבוי שפות

צרו חיבור בין משתתפים מרקעים שונים כדי להפוך את האירוע להזדמנות בעלת ערך רב יותר עבור משתתפים, מציגים, נותני חסות, דוברים. אפשרו למשתתפים להירשם בשפת האם שלהם ובכך הגיעו לקהלים גדולים יותר, הרחיבו את בסיס הלקוחות שלכם ושפרו את החוויה ללקוחות קיימים.

מיתוג והתאמות עיצוב

מיתוג והתאמות עיצוב

התאימו את טופס הרישום למוניטין המותג והתדמית המקצועית של הכנס והמארגנים. כל האינטראקציות עם משתתפי הכנס יכולות להיות מותאמות מבחינת טקסט, צבעים, גופנים, אלמנטים גרפיים, סגנון – ובכך מותג הכנס תופס את מרכז הבמה, גם בכל התוצרים שיצרתם במערכת ובתקשרות עם המשתתפים.

הודעות מותאמות אישית לנרשמים

הודעות מותאמות אישית לנרשמים

הודעות, תזכורות ועידכונים הנשלחים מהמערכת מותאמים אישית. נתוני הרישום כגון יתרת תשלום, פרטים אישיים, סטטוס – נלקחים מהמערכת לתוכן ההודעה כך שהיא מתקבלת אצל הנרשמים כהודעה אישית. התאימו את ההודעות גם לנרשם הספציפי וגם למיתוג הכנס. השתמשו בדומיין שלכם כמקור הדואר האלקטרוני הנשלח לנרשמים מהמערכת ובמקור הודעת ה - SMS.

Registration forms branding

RSVP

שילחו לנרשמים הזמנות אישיות, המאפשרות הרשמה בקליק ללא הזנת פרטים. אפשרו לצוות שלכם להזמין בקלות משתתפים לאירועים ולעקוב אחר התוצאות.

SMS and Email in Events

סנכרון למערכות ניהול לקוחות

חברו את האירוע שלכם ישירות למערכות ניהול לקוחות, הוסיפו משתתפים לקמפיינים ועדכנו אנשי קשר. ייעלו את מאגר אנשי הקשר שלכם והשתמשו במסד הנתונים הקיים כדי לתעדף לקוחות חשובים, ליצור אנשי קשר חדשים ולעדכן אנשי קשר קיימים.
במערכת איוונטאקט ממשקים למערכות HubSpot ו - SalesForce.

Sending event invitations

שיווק אופטימלי

העזרו ביכולות המערכת כדי להגדיל את תוצרות השיווק. תוכלו לבחור את חתך המוזמנים על בסיס נתוני הרשמות קודמים או בהתאם לרשימת אנשי הקשר הקיימת לכם במערכות ניהול לקוחות. שילחו מיילים אישיים, שלבו לינק לרישום מהיר המאפשר לנרשם לבצע הרשמה קלה כאשר נתוני עבר שלו מוצגים לו. אפשרו גם הורדה מרשימת תפוצה וקבלו התראות חכמות מידי יום באשר לנתוני ההרשמה ומכירת הכרטיסים שלכם.

Event CRM sync

כספים והנהלת חשבונות

המערכת מאפשרת הפקת קבלות, חשבוניות, חשבוניות זיכוי – בהתאמה אישית לפי הנתונים שלכם. אפשרות גם לקבלת מקדמות, עמלת כרטיסי אשראי, ייצוא תנועות חשבונאיות למערכת הנהלת החשבונות שלכם.

Event marketing

צ'ק אין והדפסת תגים מהירים

שילחו לנרשמים כרטיסים אלקטרוניים הכוללים קוד לטלפון הנייד ואפשרו סריקה עצמית מהירה עם ההגעה, או השתמשו בטלפונים הניידם שלכם לקלוט את הנרשמים. חוויית צ'ק אין מהירה ויעילה הכוללת תג ושוברים מותאמים אישית – להתחלה מצויינת של הכנס.

Event accounting

בקרת השתתפות

סירקו את תגי המשתתפים בכניסה לאולמות או פעילויות ואיספו בזמן אמת נתונים על כניסות ונתוני נוכחות. השתמשו בנתונים לצורך בקרת נוכחות או לתיעדוף לידים לאחר האירוע.