עמדות רישום באירועים – אף אחד לא אוהב לעמוד בתור

עמדות רישום בכנס צריכות לעבוד מהר ולאפשר כניסה חלקה לאירוע. קליטת משתתפים והדפסת תגים עם איוונטאקט קלה לשימוש וניתנת לתפעול בעזרת צוות רישום או בשירות עצמי. תהליך קליטת הנרשמים מסונכרן עם תהליך ההרשמה לאירוע ומאפשר המשך רישום גם ביום הכנס עצמו. מי שנרשם מראש נכנס לאירוע בזריזות ומי שנרשם ביום הכנס יכול להירשם, לשלם ולקבל תג בדלפק מאוייש או בשירות עצמי.

יתרונות

כניסה מהירה לאירוע

קליטת המשתתפים נעשית בזריזות בשירות עצמי או בסיוע צוות רישום.

בקרה מלאה

נתוני הכניסה מעודכנים וזמינים למארגנים מכל מחשב או טלפון נייד.

גמישות בהגדרת תגים

כל משתתף יכול לקבל תג מותאם אישית לפי סוג ההרשמה, הרשאות הכניסה, מסלולים נבחרים.

איסוף לידים

הצגת בר קוד על גבי התג, לסריקה מהירה של התג על ידי מציגים ונותני חסות.

ללא ידע טכני

כל אחד יכול להפעיל את האפליקציה, מכל מכשיר סטנדרטי, ללא צורך בידע טכני.

סנכרון מלא

כל נקודות קליטת הנרשמים מסונכרנות ומציגות למארגנים תמונה מלאה על הכניסות לאירוע.

אפשרויות ופתרונות:

אפליקצייה לשימוש מכל מכשיר נייד

אפליקצייה לשימוש מכל מכשיר

קליטת משתתפים והדפסת התגים, יכולה להתבצע ממשכירים שונים - מחשב נייד, טאבלט, טלפון נייד. התפעול יכול להתבצע גם באופן עצמאי, בציוד שלכם או בהשכרת ערכה מוכנה הכוללת את כל מה שצריך כדי לקלוט את הנרשמים ולהדפיס תגים.

סריקת כרטיסים

סריקת כרטיסים בכניסה לאירוע

נרשמים לכנס מקבלים כרטיס אלקטרוני הכולל בר קוד לכניסה מהירה. הכרטיס נשלח לנרשמים קודם לאירוע באמצעות מייל או הודעת טקסט והוא מאפשר לנרשמים להכנס לאירוע באופן עצמאי באחת מעמדות הרישום בשרות עצמי, או בדלפק הרישום. הכניסות לאירוע מתעדכנות באפליקציה וזמינות מכל מכשיר נייד.

הדפסת תגי שם ושוברים

הדפסת תגי שם ושוברים

הדפסת תגי המשתתף והשוברים האישיים מתבצעת עם הגעת האורח לאירוע בהתאם לכרטיסים שהוא רכש. תגי השם יכולים לכלול אבחנה בין סוגי משתתפים שונים, הרשאות כניסה, בר קוד לסריקה על ידי מציגים ונותני חסות, או כל מאפיין ייחודי אחר של הנרשם.

בודה גם ללא אינטרנט

עבודה גם ללא אינטרנט

מערכת איוונטאקט יכולה לעבוד גם במצב לא מקוון, כך שאם יש בעיות חיבור לאינטרנט – הצ'ק אין בדלפקי הרישום ממשיך ללא הגבלה.

סנכרון בין מכשירים – בזמן אמת

סנכרון בין מכשירים – בזמן אמת

אפליקציית קליטת הנרשמים מאפשר עבודה ממספר רב של עמדות במקביל, בכניסות שונות לאירוע. הנתונים מסונכרנים ומתעדכנים בכל עמדות הרישום בזמן אמת ומאפשרים בקרה גם מרחוק.

הודעות אישיות לבאי הכנס

הודעות אישיות לבאי הכנס

האפליקציה היא חלק ממערכת הרישום לכנס כך שניתן בקלות להתאים הודעות למשתתפים בהתאם לנתוני ההרשמה שלהם. שליחת הודעות מהמערכת יכולות להיות לפני הכנס, במהלכו או לאחריו, בהתאמה עם נתוני ההרשמה וההשתתפות.

בקרת נוכחות

בקרת נוכחות

בנוסף לנתוני הכניסה לאירוע, תוכלו להעמיד עמדה בכל אולם, הרצאה או פעילות מיוחדת בכנס. משתתפים יכולים לסרוק גם באופן עצמאי QRCODE בכניסה לאולם והכניסה או היציאה – יתעדכנו במערכת. נתוני הנוכחות נשמרים וזמינים לכם לצפיה או הורדה.

דוחות ובקרה

דוחות ובקרה

הכל זמין מכל מכשיר ובכל נקודת זמן. נתונים סטטיסטיים על כניסה לאירוע, מספר המשתתפים באולם, הגעתו של אורח מסוים וקבלתו, ניצול שוברים ועוד.