פלטפורמה מלאה לניהול אירועים וירטואלים והיברידים

צרו חווית אירוע וירטואלית ייחודית ומותאמת אישית לאירוע שלכם.

ללכוד את תשומת הלב של המשתתפים במשך שעות

אפשר למשתתפים ליהנות מהאירוע שלך ברציפות במשך שעות, צרו חווית הישענות לאחור מרתקת. השתמשו בהודעות פוש, מידע על מציגים, צ'אט פתוח והיפכו את האירוע לבעל ערך רב עבור המשתתפים והצופים.

צרו דיאלוג

אירועים וירטואלים יכולים להיות חוויה בעלת ערך רב יותר כאשר המשתתפים משתתפים באופן פעיל. אפשרו למשתתפים מרחוק לשאול שאלות ולשתף את הרעיונות שלהם עם מציגים ומשתתפים אחרים במהלך ואחרי ההרצאות.

עודדו נטוורקינג

עבור משתתפים רבים, היכרות עם אנשים אחרים היא הסיבה העיקרית להשתתפות באירוע. אפשרו למשתתפים להכיר עמיתים, להיפגש, לשוחח בצ'אט או להצטרף לפגישות וידאו מקוונות עם עמיתים ומציגים אחרים. עוד על נטוורקינג באירועים.

מסלולי צפייה מקבילים

גם באירועים וירטואלים או היברידים, אפשרי צפייה במספר מסלולים ואולמות מקוונים. אפשרו ערוצי VOD לצפייה נוספת או מאוחרת בתכנים, כך שהמשתתפים תמיד יוכלו למצוא חומר צפייה מעניין ורלוונטי עבורם. צמצמו נשירת משתתפים בעת האירוע עקב חוסר עניין בתוכן ספציפי ואפשר להם לעבור ממסלול למסלול ללא טרחה.

חדרי דיונים ושולחנות עגולים

במקביל לאירועים המרכזיים, פיתחו גישה לחדרים קטנים להשתתפות בדיונים ובשולחנות עגולים.

שידורי וידאו בכל העולם

תשתית הוידאו של איוונטאקט מאפשרת שידור וידאו בכל העולם.

שידור כמעט מכל מקורות הוידאו האפשריים

פלטפורמת איוונטאקט יכולה להשתמש בוידאו ישירות מאולפן ההקלטות, מהמחשב הביתי והמצלמה המקומית, , זום, פייסבוק, יו-טיוב ומקורות נוספים. OBS

שליטה בחווית המשתתפים

נהלו את האירוע בזמן אמת – הקפיצו הודעות, הפעילו וידאו מוקלט, הציגו מידע, סקרים. נהלו צ'אטים מקוונים, העבירו משתתפים בין חדרים ושפרו את החוויה הכוללת.

סקרים בשידור חי

קבלו משוב מיידי מהמשתתפים באמצעות סקרים חיים. אפשרו הצבעה והשפעה, גלו מה המשתתפים מעדיפים ופרסמו את התוצאות בשידור חי.

איסוף לידים למציגים ונותני חסות

שפרו את הערך והגדילו רווחיות לנותני החסות, באמצעות חשיפה גדולה מול המשתתפים ולידים איכותיים בזמן האירוע.

חיזוק המיתוג שלכם

פלטפורמת איוונטאקט מאפשרת להתאים את האירוע הוירטואלי או ההיברידי למותג המארגן או הכנס. נצלו את יכולות המיתוג העומדות לרשותכם והעצימו את הנוכחות המיתוגית שלכם.

תכונות נוספות